قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید

نیکوکارترین برای همیشه به امور خیریه و معرفی ایده هایی برای انجام یک کار خوب خواهد پرداخت با قرار دادن لینک نیکوکارترین در سایت خود در انجام تمام این کارهای خوب سهیم باشیدساخت مکان استراحت و زندگی موقتی برای زائران یک مکان مقدس

ایده ساخت زائر سرای رایگان در کنار اماکن مقدس: در هر کشوری مکانهایی وجود دارند که برای مردم آن کشور مقدس بوده و تمام مردم برای زیارت آن مکان به آنجا می روند . شما می توانید یک سوله بزرگ درنزدیکی یکی از اماکن مقدس نزدیک خود  و در یکی از مناطق مناسب که به خط اتوبوس و مترو نزدیک باشد و قیمت زمین هم خیلی گران نباشد بسازید بعد در داخل آن با شکل مناسب و مرتب تعدادی سکو در ابعاد 6 متر مربع طوری طراحی کنید که هر دو سکو در کنار هم قرار داشته به طوری که فضای 12 متری را شامل گردد . سپس در کنار هر سکو امکانات حداقل برای چند روز محدود سکونت افراد را فراهم کنید. مثلا در کنار هر سکو یک صندوقچه قرار دهید. کنار سوله سیستم حمام و سرویس بهداشتی بسیار شیکی بسازیدکه همیشه تمیز و بهداشتی باشد . و هر سکو را به طور رایگان برای یک خانواده و حداکثر برای 4 روز تحویل دهید. تعداد مناسب نگهبان و نیروی خدماتی استخدام کنید که شبانه روزی به آنها سرویس بدهند . و سکو ها در واقع زائر سرای رایگان خواهد بود . ورود افراد مجرد را ممنوع کنید و هر خانواده بتواند با ارائه کارت شناسائی در این مکان سکونت نماید . در کنار هر سکو میله هایی مناسب تعبیه کنید تا خانواده ها بتوانند چادر مناسبی برای حفظ حریم خصوصی خود به آن نصب نمایند . تعدادی از سکو ها را با پارتیشن مناسب مستقل کنید تا خانواده ها بتوانند مانند اتاق از آن استفاده نمایند . و یک طرف سوله را کلا برای افراد مجرد جدا کنید .
کنار هر سکو یک صندوقچه قرار دهیدکه افراد بتوانند وسایلشان را در آن قرار داده و آنرا قفل کنند . از هر خانواده در بدو ورود مبلغی به عنوان ودیعه بگیرید تا اگر خسارتی به سیستم وارد کرد یا دستور العمل تحویل را دقیق انجام نداد جریمه شود ولی اگر هیچ خسارتی وارد نکردند کل مبلغ را در زمان خروج به آنها پس دهید. برای خانواده ها یک دستور العمل برای استفاده از سیستم زائر سرای رایگان صادر کنید و تمام قوانین و مقررات خاص زائر سرا مثلا ساعت خاموشی ساعت بیدار باشد ساعت سکوت مطلق و مانند آنها را  بنویسید و  ........................................... من یک روز این کار را عملی خواهم کرد ......................... اگر خدا بخواهد .............................نویسنده : مدیر وبلاگ تاریخ : 1392/07/29 نظرات (0)


.:: This Template By : payamblog.Com ::.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به NikokarTarin.Blogsky.com می باشد.